Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Download
fi: Lataa

en: Size
fi: Koko

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Modified
fi: Muokattu
