Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Size
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Node
lv: Mezgls

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Modified
lv: Modificēts

en: Document
lv: Dokuments
