Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Download
sl: Prenesi

en: Size
sl: Velikost

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Node
sl: Vozlišče

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Show Title
sl: Prikaži naslov
