Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc5) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Download
nl: Downloaden

en: Size
nl: Grootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Heading
nl: Koptekst

en: Modified
nl: Aangepast

en: Attached Files
nl: Bijlagen

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
