Open Atrium Related Content (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད
