Open Atrium Related Content (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Download
is: Hala niður

en: Size
is: Stærð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Node
is: Nóða
