Open Atrium Related Content (7.x-2.10) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Download
el: Λήψη

en: Size
el: Μέγεθος

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Node
el: Κόμβος

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε
