Open Atrium Related Content (7.x-2.10) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Download
gd: Luchdaich a-nuas

en: Size
gd: Meud

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Text
gd: Teacsa

en: Node
gd: Nòd

en: Heading
gd: Ceann-sgrìobhadh

en: Modified
gd: Air atharrachadh
