Open Atrium Related Content (7.x-2.10) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Download
gl: Descargar

en: Size
gl: Tamaño

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Node
gl: Nodo

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Modified
gl: Modificado
