Open Atrium Related Content (7.x-2.10) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Size
kk: Көлем

en: Text
kk: Текст

en: Node
kk: Түйін
