Open Atrium Related Content (7.x-2.10) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Download
pt: Descarregar

en: Size
pt: Tamanho

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Text
pt: Texto

en: Node
pt: Nó

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Modified
pt: Modificado
