Open Atrium Related Content (7.x-2.10) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Download
ru: Скачать

en: Size
ru: Размер

en: Filename
ru: Имя файла

en: Text
ru: Текст

en: Layout
ru: Макет

en: Node
ru: Материал

en: Heading
ru: Заголовок

en: Modified
ru: Изменено

en: Document
ru: Документ

en: Related Content
ru: Связанные материалы

en: Show Title
ru: Отображать заголовок

en: Paragraphs
ru: Параграфы
