Open Atrium Related Content (7.x-2.11) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Download
es: Descargar

en: Size
es: Tamaño

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Text
es: Texto

en: Layout
es: Diseño

en: Node
es: Nodo

en: Heading
es: Encabezado

en: Modified
es: Modificado

en: Document
es: Documento

en: Related Content
es: Contenido relacionado

en: Attached Files
es: Archivos adjuntos

en: Related
es: Relacionados

en: View Mode
es: Modo de visualización

en: Paragraphs
es: Parráfos
