Open Atrium Related Content (7.x-2.11) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Download
ja: ダウンロード

en: Size
ja: サイズ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Text
ja: テキスト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Node
ja: ノード

en: Heading
ja: 見出し1

en: Modified
ja: 変更済み

en: Document
ja: ドキュメント

en: Related Content
ja: 関連コンテンツ

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
