Open Atrium Related Content (7.x-2.12) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Download
az: Yüklə

en: Size
az: Ölçü

en: Filename
az: Fayl adı

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Node
az: Material

en: Heading
az: Başlıq
