Open Atrium Related Content (7.x-2.12) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Download
id: Unduh

en: Size
id: Ukuran

en: Filename
id: Nama berkas

en: Text
id: Teks

en: Layout
id: Tata letak

en: Heading
id: Judul

en: Modified
id: Telah dimodifikasi

en: Document
id: Dokumen
