Open Atrium Related Content (7.x-2.13) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Size
hr: Veličina

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Text
hr: Tekst

en: Heading
hr: Zaglavlje
