Open Atrium Related Content (7.x-2.14) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Download
bg: Свали

en: Size
bg: Размер

en: Filename
bg: Име на файла

en: Text
bg: Текст

en: Node
bg: Материал
