Open Atrium Related Content (7.x-2.14) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Size
cy: Maint

en: Text
cy: Testun

en: Node
cy: Nod
