Open Atrium Related Content (7.x-2.14) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Download
et: Allalaadimine

en: Size
et: Suurus

en: Filename
et: Failinimi

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Node
et: Postitus

en: Heading
et: Pealkiri

en: Modified
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument
