Open Atrium Related Content (7.x-2.15) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Download
ar: تحميل

en: Size
ar: الحجم

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Node
ar: العقدة

en: Heading
ar: الترويسة

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Document
ar: وثيقة
