Open Atrium Related Content (7.x-2.15) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Download
ca: Baixa

en: Size
ca: Mida

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Layout
ca: Disposició

en: Heading
ca: Capçalera

en: Modified
ca: Modificat

en: Related Content
ca: Contingut relacionat
