Open Atrium Related Content (7.x-2.15) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Download
he: הורדה

en: Size
he: גודל

en: Filename
he: שם קובץ

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Heading
he: כותרת

en: Modified
he: השתנה

en: Document
he: מסמך
