Open Atrium Related Content (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Download
da: Hent

en: Size
da: Størrelse

en: Filename
da: Filnavn

en: Text
da: Tekst

en: Node
da: Indholdselement

en: Heading
da: Overskrift

en: Modified
da: Ændret

en: Document
da: Dokument

en: Related Content
da: Relateret indhold
