Open Atrium Related Content (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Size
hy: Չափ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Text
hy: Տեքստ

en: Node
hy: Նոդ
