Open Atrium Related Content (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Download
jv: Undhuh

en: Size
jv: Ukuran

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Text
jv: Teks

en: Heading
jv: Irahan
