Open Atrium Related Content (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Download
km: ទាញយក

en: Size
km: ទំហំ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Heading
km: ក្បាល
