Open Atrium Related Content (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Size
ta: அளவு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Text
ta: உரை

en: Node
ta: கணு

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட
