Open Atrium Related Content (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Size
lt: Dydis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Node
lt: Mazgas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Modified
lt: Redaguota

en: Related
lt: Susiję
