Open Atrium Related Content (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Download
ro: Descarcă

en: Size
ro: Mărime

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Layout
ro: Prezentare

en: Node
ro: Nod

en: Modified
ro: Modificat
