Open Atrium Related Content (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Download
uk: Завантаження

en: Size
uk: Розмір

en: Filename
uk: Назва файла

en: Text
uk: Текст

en: Layout
uk: Макет

en: Node
uk: Матеріал

en: Heading
uk: Заголовок

en: Modified
uk: Змінено

en: Document
uk: Документ

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Attached Files
uk: Вкладені файли

en: Related
uk: Зв'язано

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Paragraphs
uk: Абзаци
