Open Atrium Related Content (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Download
be: Сцягнуць

en: Size
be: Памер

en: Filename
be: Назва файла

en: Text
be: Тэкст

en: Node
be: Вузел

en: Heading
be: Загаловак
