Open Atrium Related Content (7.x-2.6) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Size
hi: आकार

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Text
hi: लेख

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Node
hi: नोड

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Modified
hi: संशोधित

en: Document
hi: दस्तावेज़
