Open Atrium Related Content (7.x-2.6) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Related
kn: ಸಂಬಂಧಿತ
