Open Atrium Related Content (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Download
pl: Pobierz

en: Size
pl: Rozmiar

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Node
pl: Węzeł

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Document
pl: Dokument

en: Related Content
pl: Powiązana treść

en: Related
pl: Powiązane

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Paragraphs
pl: Akapity
