Open Atrium Related Content (7.x-2.7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Download
ast: Baxar

en: Size
ast: Tamañu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Text
ast: Testu

en: Node
ast: Noyu

en: Heading
ast: Encabezáu
