Open Atrium Related Content (7.x-2.7) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Download
it: Scarica

en: Size
it: Dimensione

en: Filename
it: Nome file

en: Text
it: Testo

en: Node
it: Nodo

en: Heading
it: Intestazione

en: Modified
it: Modificato

en: Document
it: Documento

en: Related Content
it: Contenuto correlato

en: Paragraphs
it: Paragrafi
