Open Atrium Related Content (7.x-2.8) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Download
hu: Letölt

en: Size
hu: Méret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Node
hu: Tartalom

en: Heading
hu: Főcím

en: Modified
hu: Változtatott

en: Document
hu: Dokumentum

en: Related Content
hu: Kapcsolódó tartalmak

en: Related
hu: Kapcsolódó

en: View Mode
hu: Nézetmód
