Open Atrium Related Content (7.x-2.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Download
fa: دانلود

en: Size
fa: اندازه

en: Filename
fa: نام فایل

en: Text
fa: متن

en: Layout
fa: آرایش

en: Node
fa: محتوا

en: Heading
fa: عنوان

en: Modified
fa: اصلاح گردید
