Open Atrium Related Content (7.x-2.8) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Download
sk: Prevziať

en: Size
sk: Veľkosť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Node
sk: Uzol

en: Heading
sk: Nadpis

en: Modified
sk: Upravené

en: Related Content
sk: Príbuzný obsah
