Open Atrium Related Content (7.x-2.8) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Download
tr: İndir

en: Size
tr: Boyut

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Text
tr: Metin

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Node
tr: Düğüm

en: Heading
tr: Başlık

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Document
tr: Belge
