Open Atrium Related Content (7.x-2.9) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Size
fr: Taille

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Text
fr: Texte

en: Layout
fr: Mise en page

en: Node
fr: Nœud

en: Heading
fr: Entête

en: Modified
fr: Modifié

en: Related Content
fr: Contenu associé

en: Show Title
fr: Montrer le titre

en: Related
fr: Associé

en: View Mode
fr: Mode d'affichage
