Open Atrium Related Content (7.x-2.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Size
ka: ზომა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Text
ka: ტექსტი
