Open Atrium Related Content (7.x-2.9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Download
mn: Татах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Text
mn: Текст

en: Node
mn: Зангилаа
