Open Atrium Related Content (7.x-2.9) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Size
mr: आकार

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Node
mr: शाखा
