Open Atrium Related Content (7.x-2.9) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Download
oc: Telecargament

en: Size
oc: Talha

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Node
oc: Nosèl

en: Heading
oc: Entèsta

en: Modified
oc: Modificat
