OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན
