OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
