OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Top
de: Oben

en: CSS class
de: CSS-Klasse

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
de: CSS-Klasse für diesen Ausschnitt. Kann leer gelassen werden.
