OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
